Zdrowie

Ulubione pozycje seksualne mężczyzn

Seks jest obecnie czymś normalnym, choć jeszcze nie tak dawno był on tematem tabu. Do dziś w niektórych, ultra ortodoksyjnych rodzinach, uważa się, że jest on grzeszny i nieczysty. Nie mniej jednak jest to przyjemność i satysfakcja, a także poczucie bliskości obojga partnerów. Wobec tego, bariery społeczne zostały przełamane, a dziś już odważniej mówi się o swoich seksualnych preferencjach czy upodobaniach. W związku z tym, przyjrzyjmy się bliżej, jakie są ulubione pozycje seksualne wśród mężczyzn.

Pozycja na pieska

Jest to bezapelacyjny numer jeden, wśród ulubionych pozycji seksualnych panów. W pozycji na pieska, mężczyzna klęka lub ustawia się za partnerką. Ona natomiast pochyla się do przodu, maksymalnie wypinając biodra i pośladki do tyłu. Im niżej partnerka się pochyli, tym bardziej wypnie pośladki, a partner dzięki temu będzie mógł w nią wejść jeszcze głębiej. Pozycja ta, może sprawiać partnerom wiele satysfakcji, nie mniej jednak, w przypadku kobiet, tak głęboka penetracja, może sprawiać początkowy ból. Dodatkowo jeśli występuję wada anatomiczna, w postaci tyłozgięcia macicy, pozycja ta nie będzie dla pań najodpowiedniejsza. Nie mniej jednak, pozycja na pieska jest dla panów niezwykle podniecająca. Daje im bowiem możliwość zachowania pełnej kontroli nad przebiegiem zbliżenia. Kontrolują oni nie tylko intensywność, ale także głębokość penetracji. Dodatkowo panowie mają świetny widok na ciało partnerki, a jak wiadomo są oni wzrokowcami, oznacza to, że pozycja ta dodatkowo ich stymuluje i przybliża do osiągnięcia orgazmu. Kobieta również może się w tej pozycji delikatnie poruszać, co może być dla panów niezwykle satysfakcjonujące.

Pozycja struna

Tego typu pozycja, również daje panom całkowitą możliwość kontroli nad zbliżeniem. Jest ona niezwykle prosta. Podczas stosunku to partnerka kładzie się na brzuchu, a partner kładzie się na jej plecach, wprowadzając członek do pochwy. Dodatkowo kobieta może maksymalnie wypchnąć w górę swoje biodra, co pozwoli osiągnąć jeszcze głębszą penetrację, a w efekcie zwiększyć doznania erotyczne. Mężczyźni wręcz uwielbiają tę pozycję, a to dlatego, że nie jest ona zbytnio skomplikowana, a także nie wymaga od nich wielkiego wysiłku, co więcej daje ona mnóstwo przyjemności i pełną kontrolę nad głębokością penetracji. Umożliwia ona także szybkie osiągnięcie orgazmu przez kobietę, gdyż stymuluje przednią ścianę pochwy.

Pozycja ślimak

To również pozycja wręcz ubóstwiana przez mężczyzn. Pozycja ślimak, polega na tym, że partnerka kładzie się na plecach i maksymalnie przyciąga nogi do swojej klatki piersiowej. Wówczas partner klęka przed nią, kładąc dłonie pod jej pośladkami i unosząc lekko partnerkę do góry, następnie wprowadza penis do pochwy partnerki. Od tego jak mocno partnerka podciągnie nogi, uzależniona jest cała intensywność doznań. Im większy będzie kąt zgięcia w biodrze i szerzej rozstawione nogi, tym głębiej partner może ją penetrować. Dodatkowo pozycja ta sprawdza się świetnie w przypadku panów, których przyrodzenie nie ma imponujących rozmiarów. Nawet wtedy, możliwa jest głęboka penetracja. Panom też bardzo podoba się fakt, że mają znów pełną kontrolę nad sytuacją i mogą całkowicie decydować o głębokości i rytmie penetracji. Dodatkowo trzyma partnerkę za pośladki, co wzmaga jego podniecenie. Pozycja ślimak, może także dostarczyć wiele satysfakcji kobiecie, gdyż partnerzy mogą zachować kontakt wzrokowy i nawzajem obserwować swoje reakcje na bodźce. Dodatkowo zmiany rytmu i głębokości umożliwią dawkowanie przyjemności i skrócą podróż partnerów w kierunku orgazmu.

Leave a Comment