Góra

1. Jakie są zalety zakupu szablonu strony internetowej?
Główną zaletą jest cena: otrzymujesz projekt wysokiej jakości za jedyne 20-70 USD. Nie musisz zatrudniać projektanta stron internetowych ani studia projektowania stron internetowych. Druga zaleta to ramy czasowe: zwykle trwa 10-30 dni, aby dobry projektant wykonał stronę internetową o takiej jakości.

2. Czy otrzymam jakieś skrypty z szablonami lub czy możesz wykonać niestandardowe programowanie?
Nasze szablony zawierają zazwyczaj dodatkowe moduły. W cenie nie wykonujemy dodatkowych modułów lub przeróbek. Jeśli nie masz pewności,czy interesujący Cię element jest aktywny, skontaktuj się z autorem szablonu.

3. Co otrzymam, gdy zamówię szablon Szablonystroncms.pl?
Po zakończeniu płatności za pomocą naszego bezpiecznego formularza otrzymasz instrukcje dotyczące pobierania produktu. Pliki źródłowe w pakiecie pobierania mogą się różnić w zależności od typu zakupionego produktu. Jeśli potrzebujesz rozpakować oprogramowanie, aby otworzyć archiwum .zip, użytkownicy Windows mogą odwiedzić www.HotScripts.com lub www.WinZip.com, użytkownicy Mac mogą odwiedzić www.StuffIt.com.

4. W jakich formatach dostępne są Twoje szablony?
Szablony stron internetowych są dostępne w formatach Photoshop i HTML. Czcionki są dołączane do pliku Photoshop. W większości szablonów HTML jest zgodny z Adobe® GoLive®, Macromedia Dreamweaver® i Microsoft Frontpage®.

5. Czego mogę dopuścić i czego nie wolno robić z szablonami?
Możesz: Zbudować stronę internetową za pomocą szablonu w dowolny sposób. Nie możesz: Odsprzedawać lub redystrybuować szablonów (jak my). Żądanie własności intelektualnej lub wyłącznej do któregokolwiek z naszych produktów, zmodyfikowanych lub niezmodyfikowanych. Wszystkie produkty stanowią własność dostarczającą treści firmom i osobom fizycznym. Wykonaj więcej niż jeden projekt przy użyciu tego samego szablonu (musisz kupić ten sam szablon jeszcze raz, aby wykonać kolejny projekt o tym samym projekcie). Jedna licencja to jedna domena w której mozna użyć szablon.

6. Jaka jest różnica między zakupem unikalnym a niepowtarzalnym?
Niepowtarzalny zakup: zakup niewyłączny oznacza, że ​​inni ludzie mogą kupić wybrany szablon jakiś czas później. Niepowtarzalny zakup: ekskluzywny zakup gwarantuje, że jesteś ostatnią osobą, która kupi ten szablon. Po zakupie wyłącznym szablon jest trwale usuwany z katalogu sprzedaży i już nigdy nie będzie dostępny dla innych klientów. Tylko ty i ludzie, którzy kupili szablon, zanim go zdobędziesz.

7. Jeśli kupię szablon w ekskluzywnej cenie, czy pozwoli mi to odsprzedać ten szablon bez ograniczeń?
Nie. Zobacz nasze Warunki korzystania z usługi, aby dowiedzieć się więcej o prawach użytkowania.

8. Czy uzasadnione jest dokonanie unikalnego zakupu szablonu, który został już wcześniej zakupiony?
Tak. Ponieważ istnieje bardzo mała szansa, że ​​znajdziesz ten sam projekt w sieci. Zgodnie ze statystykami na stronie www.google.com dostępnych jest ponad 3 000 000 000 stron internetowych.

9. Czy licencja jest jednorazową opłatą?
Tak, płatność za Twój szablon jest jednorazowa bez żadnych dodatkowych opłat. Po zakupie możesz użyć szablonu tyle razy, ile potrzebujesz dla jednej domeny. Jeśli kupisz dwie licencje to możesz szablon użyć wyłącznie w dwóch domenach.

10. Czy można kupić konkretny obraz z szablonu?
Nie. Zgodnie z naszymi Warunkami umowy nigdy nie sprzedajemy obrazów oddzielnie od szablonów (a także szablonów oddzielnie od obrazów).

11. Czy mogę zapłacić jedną cenę i mieć dostęp do wszystkich pobrań przez określony czas?
Przepraszamy, nie oferujemy usług opartych na członkostwie.

12. Chciałbym dokonać płatności czekiem firmowym. Czy to jest możliwe?
Użyj opcji płatności Skrill. Akceptują płatności czekiem.

13. Czy jest jakaś polityka zwrotu?
Pamiętaj że zamówienia wirtualne są prawnie ostateczne. OdSzablonystroncms.pl oferuje nieodwracalne towary nieodwołalne, nie wydajemy zwrotów po dostarczeniu produktu, który jesteś odpowiedzialny za zrozumienie przy zakupie jakiegokolwiek artykułu na naszej stronie. Upewnij się, że dokładnie przeczytałeś sekcję „dostępne źródła”. Wyjątki od tej zasady robimy tylko wtedy, gdy produkt wydaje się nie być opisany w sposób indywidualny, w porozumieniu z zainteresowanymi stronami. Termin składania wniosków o zwrot wynosi jeden tydzień po dacie dostawy.

14. Zamówiłem szablon, ale nie otrzymałem informacji o pobieraniu.
W takim przypadku skontaktuj się z naszym działem płatności za pośrednictwem mailowym: pomoc@szablonystroncms.pl

15. Zostałem obciążony dwukrotnie - otrzymałem 2 e-maile od kupców.
Upewnij się, że opłaty te mają różne identyfikatory zamówień. Jeśli tak, skontaktuj się z naszym działem rozliczeń, abyśmy mogli szybko rozwiązać problem.

16. Czy można ponownie aktywować mój link do pobrania, jeśli został wyłączony po 3 dniach?
Tak. Skontaktuj się z naszym działem rozliczeń, a oni ponownie aktywują Twój link.

17. Chciałbym kupić szablon, ale nie jest już dostępny na stronie.
Szablon został wyprzedany za wyjątkową cenę. Szukaj podobnych szablonów w naszej kolekcji!

18. Jak mogę zmodyfikować szablon, aby pasował do mojej strony?
Możesz się do nas zgłosić i zadać szczegółowe zapytanie. Jeśli będzie akceptacja z naszej strony to otrzymasz wycenę takiej usługi.

19. Czy twoje szablony są kompatybilne z Microsoft FrontPage?
Większość szablonów zawiera HTML zgodny z Adobe GoLive, Macromedia Dreamweaver i Microsoft Frontpage. Sprawdź pole „dostępne źródła” w oknie podglądu szablonu. UWAGA: Nie udostępniamy plików MacDedia Dreamweaver .DWT, plików Adobe GoLive .SITE i rozszerzeń FrontPage.

20. Co to jest Adobe Photoshop?
Adobe Photoshop to najpopularniejszy na świecie pakiet do edycji grafiki. Możesz znaleźć więcej informacji o Photoshopie i pobrać bezpłatną wersję próbną na stronie Adobe

21. Jakie oprogramowanie polecasz do tworzenia HTML?
Uważamy, że Macromedia Dreamweaver jest najlepszy, możesz także skorzystać z darmowego Notepad++.

22. Jak mogę zmodyfikować część Flash szablonu?
Aby edytować animowaną część szablonu, musisz użyć Macromedia FlashTM. Odwiedź stronę programisty: http://www.macromedia.com/software/

23. Gdy próbuję otworzyć plik flash fla, pojawia się błąd Nieoczekiwany format pliku.
Oznacza to, że plik .fla jest niezgodny z twoją wersją Flash. Zainstaluj Flash MX2004 lub Flash 8 (sprawdź wymagania dotyczące oprogramowania do szablonu), aby edytować ten plik.

24. Czy mogę edytować szablon flash w Swish?
Nie. Nasze szablony flash można edytować tylko w Macromedia Flash.

25. Czy mogę zmienić zdjęcia na animowanej stronie flash i zamiast tego umieścić własne zdjęcia?
Tak, możesz.

26. Jakie jest najlepsze miejsce, aby znaleźć zdjęcia / obrazy do modyfikacji mojego szablonu?
Zalecamy zakup obrazów z www.gettyimages.com.

27. Zastanawiałem się, czy możesz podać mi dane kontaktowe konkretnego projektanta?
Przepraszamy, nasza polityka korporacyjna zabrania bezpośrednich kontaktów z projektantami zobowiązanymi umownie.

28. Czy możliwe jest wykorzystanie szablonów do tworzenia stron internetowych dla moich klientów?
Tak. Jest idealny dla projektantów, którzy chcą zaoferować swoim klientom wysokiej jakości projekt, a także zaoszczędzić czas i pieniądze. Pamiętaj, że kupując szablon ze zwykłą lub wyłączną licencją, masz prawo do utworzenia tylko jednego projektu (jednej nazwy domeny).

29. Czy mogę umieścić miniatury szablonów o niskiej rozdzielczości na mojej stronie, aby moi klienci mogli wybierać projekty?
Tak oczywiście.

30. Czy bonusy są zawarte w pakiecie?
Dostajesz tylko bibliotekę clipart i kolekcję czcionek wraz z pakietem. Musisz przeglądać kolekcje, aby pobrać elementy.

31. Czy twoje szablony są kompatybilne z dowolnym systemem CMS?
Nie gwarantujemy zgodności z żadnym CMS. Jedynym wyjątkiem są motywy PHP-Nuke. Są w 100% kompatybilne z PHP-Nuke.